نمایش یک نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36
قیمت TL-SL1218MP
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 16-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Unmanaged PoE TL-SL1218MP

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
درگاه ها 16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports 2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports 2 Combo Gigabit SFP Slots
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-X MMF, SMF
تعداد فن 2 Fans
منبع تغذیه 100-240V AC, 50/60 Hz
ظرفیت سوئیچ 7.2 Gbps
PoE+پورت های (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant PoE Ports: Port1- Port16 PoE Power Budget: 192W
جدول آدرس مک 8K
ابعاد فیزیکی  ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
حداکثر توان مصرفی 18.7 W (no PD connected) 217.2 W (with 192W PD connected)
حداکثر اتلاف گرما 63.9 BTU/h (no PD connected) 741.2 BTU/h (with 192W PD connected)
مشخصات نرم افزاری
امکانات پیشرفته Compatible with IEEE 802.3at/af compliant devices Port Priority Mode Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission) Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging IEEE802.3x Flow Control
روش انتقال اطلاعات Store-And-Forward
سایر مشخصات
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه TL-SL1218MP کابل پاور راهنمای نصب
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0°C~40°C (32°F~104°F) دمای محفظه : -40°C~70°C (-40°F~158°F) رطوبت عملیاتی : 10% ~ 90% غیر متراکم رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SF1016DS
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 16-Port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch TL-SF1016DS

مشخصات فنی محصول
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
درگاه ها 16 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
مصرف توان حداکثر : 2.1W
ابعاد  ( W x D x H ) 11.6×7.1×1.7 in. (294×180×44 mm)
نصب رکمونت
حداکثر اتلاف گرما 7.03BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 3.2Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 2.38Mpps
جدول آدرس مک 8K
Buffer Memory 2Mb
تکنولوژی گرین Innovative energy-efficient technology saves power up to 75%
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 16-Port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم رطوبت محفظه: 5%~90% غیر متراکم
فروش TL-SF1016
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 16-Port 10/100Mbps Rackmount TL-SF1016

مشخصات فنی محصول :
مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
درگاه ها 16 10/100Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
توان مصرفی حداکثر: 2.1W
ابعاد  ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
حداکثر توان مصرفی 2.06W(220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 7.03BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 3.2Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 2.38Mpps
جدول آدرس مک 8K
Buffer Memory 2Mb
تکنولوژی گرین Innovative energy-efficient technology saves power up to 70%
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 16-Port 10/100Mbps Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای بسته : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی: 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت بسته: 5%~90% غیر متراکم
فروش TL-SG116
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 16-Port Gigabit Desktop TL-SG116

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.1p
درگاه ها 16 × 10/100/1000Mbps Ports Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter 100VAC ~ 240VAC (Output: 12VDC / 1.0A)
نمایشگر ال ای دی System Power Link/Act indicators per port built into each RJ-45 port
ابعاد  فیزیکی ( W x D x H ) 11.3 × 4.4 × 1.0 in. (286 × 112 × 25 mm)
حداکثر توان مصرفی 10W
حداکثر اتلاف گرما 34.1 BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
نرخ انتقال اطلاعات 23.8Mpps
جدول آدرس مک 8K
Packet Buffer Memory 4.1Mb
Jumbo Frame 10KB
مشخصات نرم افزاری
امکانات پیشرفته Green Technology 802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS IGMP Snooping
روش انتقال اطلاعات Store and Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC ,RoHS
محویات داخل جعبه 16-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch آداپتور برق راهنمای نصب پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0°C~40°C (32°F~104°F) دمای محفظه : -40°C~70°C (-40°F~158°F) رطوبت عملیاتی : 10% ~ 90%, غیر متراکم رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1016D
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount TL-SG1016D

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استاندارد ها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x
درگاه ها 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
ابعاد  ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
حداکثر توان مصرفی 9.26W(220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 31.60BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 32Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 23.8Mpps
جدول آدرس مک 8K
Jumbo Frame 10KB
تکنولوژی گرین Yes
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHs
محتویات داخل جعبه 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت جهت نصب داخل رک پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1016S
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount TL-SG1016S

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x
درگاه ها 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
توان مصرفی حداکثر : 9.26W (220V/50Hz)
ابعاد فیزیکی  ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 32Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 23.8Mpps
جدول آدرس مک 8K
Jumbo Frame 10KB
تکنولوژی گرین Yes
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوز ها FCC, RoHs
محتویات داخل جعبه 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب سریع براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1016
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 16-Port Gigabit Rackmount TL-SG1016

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استاندارد ها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x
درگاه ها 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
توان مصرفی حداکثر : 9.26W (220V/50Hz)
ابعاد  ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
نصب رکمونت
حداکثر توان مصرفی 9.26W(220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 31.60BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 32Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 23.8Mpps
جدول آدرس مک 8K
Jumbo Frame 10KB
QoS 802.1p/DSCP QoS (Only applies to V12 and later versions)
تکنولوژی گرین Yes
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتیات داخل جعبه 16-Port Gigabit Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SF1024D
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 24-port 10/100Mbps Desktop/Rackmount TL-SF1024D

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استاندارد ها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
درگاه ها 24 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن Fanless
منبع تغذیه External Power Adapter(Output: 9VDC/0.6A)
توان مصرفی حداکثر : 3.2W
ابعاد فیزیکی  ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
نصب رکمونت
حداکثر توان مصرفی 3.19W(220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 10.88BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 4.8Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 3.57Mpps
جدول آدرس مک 8K
Buffer Memory 2Mb
تکنولوژی گرین Innovative energy-efficient technology saves power up to 75%
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 24-Port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉) دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉) رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم رطوبت محفظه : 5%~90% non-condensing
فروش TL-SF1016
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 24-Port 10/100Mbps Rackmount TL-SF1024

مشخصات فنی محصول :
مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
درگاه ها 24 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
توان مصرفی حداکثر: 3.2W
ابعاد  ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
نصب قابل نصب داخل رک
حداکثر اتلاف گرما 10.88BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 4.8Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 3.57Mpps
جدول آدرس مک 8K
Buffer Memory 2Mb
تکنولوژی گرین Innovative energy-efficient technology saves power up to 75%
روش انتقال اطلاعات ذخیره سازی و ارسال
دیگر مشخصات
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 24-Port 10/100Mbps Rackmount Switch کابل برق راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
سیستم مورد نیاز Microsoft® Windows® 8, 7,Vista™, XP or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1024D
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount TL-SG1024D

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x
درگاه 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
مصرف توان Maximum: 13.1W (220V/50Hz)
 ابعاد ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
نصب رکمونت
حداکثر توان مصرفی 13.08W(220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 44.63BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 48Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 35.7Mpps
جدول آدرس مک 8K
Jumbo Frame 10KB
تکنولوژی گرین Yes
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
دیگر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1024S
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount TL-SG1024S

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x
درگاه ها 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
توان مصرفی Maximum: 13.1W (220V/50Hz)
ابعاد  ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 48Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 35.7Mpps
جدول آدرس مک 8K
Jumbo Frame 10KB
تکنولوژی گرین Yes
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1024
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 24-Port Gigabit Rackmount Switch TL-SG1024

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x
درگاه ها 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
ابعاد ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
نصب رکمونت
حداکثر توان مصرفی 13.08W(220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 44.63BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 48Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 35.7Mpps
جدول آدرس مک 8K
Jumbo Frame 10KB
QoS 802.1p/DSCP QoS (for V11 and later versions only)
تکنولوژی گرین Yes
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 24-Port Gigabit Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1048
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 48-Port Gigabit Rackmount TL-SG1048

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
درگاه ها 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن 2
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
ابعاد  ( W x D x H ) 17.32*8.7*1.73 in.(440*220*44 mm)
نصب رکمونت
حداکثر توان مصرفی 32.29W(220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 110.17BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 96Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 71.4Mpps
جدول آدرس مک 16K
Buffer Memory 12Mb
Jumbo Frame 12KB
روش انتقال اطلاعات Store-and-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 48-Port Gigabit Rackmount Switch کابل پاور راهنمای نصب براکت رکمونت پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG105 V3
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch TL-SG105 V4

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.1p
درگاه ها 5 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter (Output: 5VDC / 0.6A)
نمایشگر ال ای دی System Power Link/Act indicators per port built into each RJ-45 port
ابعاد  ( W x D x H ) 3.9 × 3.9 × 1.0 in. (100 × 98 × 25 mm)
حداکثر توان مصرفی 2.3W
حداکثر اتلاف گرما 7.8 BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
نرخ انتقال اطلاعات 7.4Mpps
جدول آدرس مک 2K
Packet Buffer Memory 1Mb
Jumbo Frame 16KB
مشخصات نرم افزاری
امکانات پیشرفته Green Technology 802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS IGMP Snooping
روش انتقال اطلاعات Store and Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch داپتور برق راهنمای نصب
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0°C~40°C (32°F~104°F) دمای حافظه : -40°C~70°C (-40°F~158°F) رطوبت عملیاتی : 10% ~ 90% غیر متراکم رطوبت حافظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1005P
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 5-Port 10/100Mbps Desktop with 4-Port PoE TL-SF1005P

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
درگاه ها 5 10/100Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A)
PoE پورتهای  (RJ45) Standard: 802.3af (15.4W) PoE Ports: Port1- Port4 Total PoE Budget: 58W
جدول آدرس مک 2K
ظرفیت سوئیچینگ 1Gbps
ابعاد ( W x D x H ) 3.9 × 3.9 × 1.0 in. (99.8 x 98 x 25 mm)
روش انتقال دیتا Store-And-Forward
حداکثر توان مصرفی 1.7W (no PD load) 64.8W (with 58W PD load)
حداکثر اتلاف گرما 5.7BTU/h(no PD load) 221.2BTU/h(with 58W PD load)
مشخصات نرم افزاری
روش انتقال دیتا Store-And-Forward
امکانات پیشرفته Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs Priority Function Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه TL-SF1005P, آداپتور برق , راهنمای کاربر
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉) دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉) رطوبت عملیاتی : 10%~90%غیر متراکم رطوبت محفظه : 5%~90%غیر متراکم
قیمت TL-SG105 V3
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 5-Port Gigabit Desktop Switch TL-SG105 V3

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.1p
درگاه ها 5 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports
تعداد فن بدون فن
توان مصرفی حداکثر : 2.4W
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter (Output: 9VDC / 0.6A)
نمایشگر ال ای دی System Power Link/Act indicators per port built into each RJ-45 port
ابعاد  ( W x D x H ) 3.9 x 3.9 x 1.0 in. (100 x 98 x 25 mm)
حداکثر توان مصرفی 2.3W (220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 7.83 BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
نرخ انتقال اطلاعات 7.4Mpps
جدول آدرس مک 2K
Packet Buffer Memory 1Mb
Jumbo Frame 16KB
مشخصات نرم افزاری
امکانات پیشرفته Green Technology 802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS IGMP Snooping
روش انتقال دیتا Store and Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch آداپتور برق راهنمای نصب
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0°C~40°C (32°F~104°F) دمای حافظه : -40°C~70°C (-40°F~158°F) رطوبت عملیاتی : 10% ~ 90% غیر متراکم رطوبت حافظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1005P
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 5-Port Gigabit Desktopwith 4-Port PoE TL-SG1005P

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
درگاه ها 5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A)
PoE پورت های  (RJ45) Standard: 802.3 af compliant PoE Ports: Port1- Port4 Power Supply: 56W
ظرفیت سوئیچینگ 10Gbps
جدول آدرس مک 2K
ابعاد  ( W x D x H ) 3.9 × 3.9 × 1.0 in. (100 × 98 × 25 mm)
حداکثر توان مصرفی 4.0W(no PD load) 64.4W(with 56W PD load)
حداکثر اتلاف گرما 13.5BTU/h(no PD load) 219.9BTU/h(with 56W PD load)
مشخصات نرم افزاری
امکانات پیشرفته Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs Priority Function Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging EEE802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS IGMP Snooping
روش انتقال اطلاعات Store-And-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه TL-SG1005P, Power Adapter, Installation Guide
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉) دمای محفظه  : -40℃~70℃ (-40℉~158℉) رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیرمتراکم رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
فروش TL-SG108 V3
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop TL-SG108 V3

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1p
درگاه 8 10/100/1000Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
تعداد فن بدون فن
توان مصرفی حداکثر : 3.3 W
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter (Output: 9VDC / 0.6A)
Buffer Size 1.5Mb
نمایشگر ال ای دی System Power Link/Act indicators per port built into each RJ-45 port
ابعاد  ( W x D x H ) 6.2 x 4.0 x 1.0 in. (158 x 101 x 25 mm)
حداکثر توان مصرفی 3.31W(220V/50Hz)
حداکثر اتلاف گرما 11.29BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
نرخ انتقال اطلاعات 11.9Mpps
جدول آدرس مک 4K
Packet Buffer Memory 1.5Mb
Jumbo Frame 16KB
مشخصات نرم افزاری
امکانات پیشرفته Green Technology,saving power up to 82% 802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS1 IGMP Snooping1
روش انتقال دیتا Store and Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC ,RoHS
محتویات داخل جعبه 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch آداپتور برق راهنمای نصب
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0°C~40°C (32°F~104°F) دمای حافظه : -40°C~70°C (-40°F~158°F) رطوبت عملیاتی : 10% ~ 90%, غیر متراکم رطوبت حافظه : 5%~90% غیر متراکم
فروش TL-SG108 V3
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop TL-SG108 V4

مشخصات فنی محصول :

مشخصات فنی محصول
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1p
درگاه ها 8 10/100/1000Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter 100VAC ~ 240VAC (Output: 9VDC / 0.6A)
Buffer Size 1.5Mb
نمایشگر ال ای دی Power Port network activity (on each network module)
ابعاد  ( W x D x H ) 6.2 × 4.0 × 1.0 in. (158 × 101 × 25 mm)
حداکثر توان مصرفی 3.3W
حداکثر اتلاف گرما 11.3 BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
نرخ انتقال اطلاعات 11.9Mpps
جدول آدرس مک 4K
Packet Buffer Memory 1.5Mb
Jumbo Frame 16KB
مشخصات نرم افزاری
امگانات پیشرفته Green Technology for energy saving 802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS IGMP Snooping
روش انتقال دیتا Store and Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC ,RoHS
محتویات داخل جعبه 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch آداپتور برق راهنمای نصب
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0°C~40°C (32°F~104°F) دمای حافظه : -40°C~70°C (-40°F~158°F) رطوبت عملیاتی : 10% ~ 90%, غیر متراکم رطوبت حافظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1008P
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 8-Port 10/100Mbps Desktop with 4-Port PoE TL-SF1008P

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
درگاه ها 8 10/100Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A)
PoE پورتهای  (RJ45) Standard: 802.3 af compliant PoE Ports: Port1- Port4 Power Supply: 57W
پهنای باند سوئیچینگ 1.6Gbps
جدول آدرس مک 2K
ابعاد فیزیکی  ( W x D x H ) 6.7 × 3.9 × 1.1 in. (171 × 98 × 27 mm)
حداکثر توان مصرفی 2.7( no PD load) 65.9(with 57W PD load)
حداکثر اتلاف گرما 9.1BTU/h(no PD load) 224.9BTU/h(with 57W PD load)
مشخصات نرم افزای
روش انتقال اطلاعات Store-And-Forward
امکانات پیشرفته Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs Priority Function Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه TL-SF1008P, آداپتور برق , User Guide
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉) دمای محفظه  : -40℃~70℃ (-40℉~158℉) رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1008P
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 8-Port Gigabit Desktop with 4-Port PoE TL-SG1008P

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
درگاه ها 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
قفل فیزیکی امنیتی No
منبع تغذیه خارجی External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A)
PoE پورت های  (RJ45) Standard: 802.3 af compliant PoE Ports: Port1- Port4 Power Supply: 55W
ظرفیت سوئیچینگ 16Gbps
جدول آدرس مک 4K
ابعاد  ( W x D x H ) 6.7 × 3.9 × 1.1 in. (171 × 98 × 27 mm)
حداکثر توان مصرفی 5.5W(no PoE load) 65.2W(with 55W PoE load)
حداکثر اتلاف گرما 18.7 BTU/h (no PoE load) 222.6 BTU/h (with 55W PoE load)
مشخصات نرم افزاری
روش انتقال اطلاعات Store-And-Forward
امکانات پیشرفته Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs Priority Function Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging EEE802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه TL-SG1008P, آداپتور برق , راهنمای نصب
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0°C~40°C (32°F~104°F) دمای محفظه : -40°C~70°C (-40°F~158°F) رطوبت عملیاتی : 10% ~ 90% غیر متراکم رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1008
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 8-Port Gigabit Desktop/Rackmount TL-SG1008

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.1p
درگاه ها 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
مدیای شبکه 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
تعداد فن بدون فن
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
توان مصرفی حداکثر : 4.1W
ابعاد  ( W x D x H ) 11.6 x 7.1 x 1.7 in. (294 x 180 x 44 mm)
نصب  رکمونت
حداکثر توان مصرفی 4.3W
حداکثر اتلاف گرما 14.67BTU/h
مشخصات سوئیچینگ
ظرفیت سوئیچینگ 16Gbps
نرخ انتقال اطلاعات 11.9Mpps
جدول آدرس مک 4K
Jumbo Frame 16KB
Transfer Method Store-and-Forward
مشخصات نرم افزاری
امکانات پیشرفته MAC address auto-learning and auto-aging IEEE802.3x Flow control 802.1p/DSCP QoS
سایر امکانات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه 8-Port Gigabit Desktop Switch کابل برق راهنمای نصب گوشواره جهت نصب داخل رک پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉); دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉); رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم ; رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم
قیمت TL-SG1008PE
بستن

سوئیچ غیرمدیریتی تی پی-لینک مدل Switch 8-Port Gigabit Desktop/Rackmount with 8-Port PoE+ TL-SG1008PE

مشخصات فنی محصول :

مشخصات سخت افزاری محصول
مدیای شبکه 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
تعداد فن 1
منبع تغذیه 100-240VAC, 50/60Hz
PoE+ پورت ها (RJ45) Standard: 802.3at/af (30W) PoE+ Ports: 8 Ports Total PoE Budget: 126W
ظرفیت سوئیچینگ 16Gbps
جدول آدرس مک 4K
Buffer Size 1.5Mbits
ابعاد فیزیکی ( W x D x H ) 11.6 × 7.1 × 1.7 in. (294 × 180 × 44 mm)
نصب رکمونت
حداکثر توان مصرفی 9.9W(no PoE load) 144.4W(with 126W PoE load)
حداکثر اتلاف گرما 33.7BTU/h(no PD load) 492.6BTU/h(with 126W PD load)
مشخصات نرم افزاری
امکانات پیشرفته Compatible with IEEE 802.3af/at compliant PoE devices Priority PoE power supply MAC address auto-learning and auto-aging IEEE802.3x flow control for full-duplex mode and backpressure for half-duplex mode
روش انتقال اطلاعات Store-And-Forward
سایر مشخصات دستگاه
مجوزها FCC, RoHS
محتویات داخل جعبه TL-SG1008PE کابل پاور راهنمای نصب براکت جهت نصب داخل رک 19 اینچی پایه پلاستیکی
شرایط محیطی عملکرد مطلوب دمای عملیاتی : 0℃~40℃ (32℉~104℉) دمای محفظه : -40℃~70℃ (-40℉~158℉) رطوبت عملیاتی : 10%~90% غیر متراکم رطوبت محفظه : 5%~90% غیر متراکم